קורס מתקדם בטכניקות עיסויי פנים בשילוב אביזרים מהרפואה האסייתית

חומר רקע

קורס בטיפולי אנטי אייג'ינג אלטרנטיביים  הינו קורס מקצועי בטיפול פנים המבוסס על העיסוי התאילנדי והשיאצו היפני בשילוב עזרים מהרפואה האסייתית המסורתית. הטיפולים  בני מאות שנים הוכחו כנפלאים לשיפור מראה עור הפנים. הטיפולים מסייעים להגמשת שרירי הפנים והרפייתם כאמצעי למניעת קמטי הבעה, מעניקים חיות לעור, מסייעים לחידוש יצור קולגן ואלסטין, מסייעים בכיווץ נקבוביות, טשטוש כתמים, טיפול באקנה ועוד.

בקורס ישולבו העזרים:

Thai herbal bags - טיפול עם שקיות צמחים חמות ולחות

 Gua Sha - כלי קרצוף העור מקרן אייל מעוצבת

 Derma roller - מכשיר לשיפור יעילות הקרמים והסרומים

בנוסף בקורס : יצור מסכות מויטמינים וצמחי מרפא, נקודות אקופרסורה בפנים לשיפור מראה העור ועוד טיפים מהרפואה הסינית למראה עור זוהר.

 

על הקורס

קורס בן 12 שעות המועבר למטפלים מוסמכים וקוסמטיקאיות.

 תוכנית הקורס :

 חומר רקע על ה Thai herbal bags, על ה Gua sha ועל ה Derma roller

 השימושים של כל אחד מהם בטיפולי אסתטיקה ובטיפולי גוף

 פרוט השפעות הטיפול של כל אחד מהעזרים

 לימוד עיסויי פנים המבוסס על מרדיאנים ונקודות לחיצה

 הדגמת טיפול בשלושת העזרים תוך הסברים תיאורטיים מפורטים

 התנסות בטיפול של כל אחת מהטכניקות

 יצור מסכות סיניות ושמני עיסוי

 לימוד נקודות אקופרסורה בפנים

 תרגול טיפול פנים שלם

 

תעודת השתתפות תינתן בסיום הקורס.

על העזרים מהרפואה האסייתית:

  עיסוי תאילנדי עם שקיות צמחים
    Thai herbal bags massage

עיסוי תאילנדי עם שקיות צמחים הינו עיסוי תאי עמוק עם שמנים אתריים בשילוב עבודה עם שקיות כותנה ממולאות בצמחים ומחוממות על גבי מכשיר אדים. במהלך הטיפול מעסה המטפל עם השקיות החמות לאורך כל ערוצי האנרגיה, על גבי אזורים כואבים ועל נקודות אנרגיה בפנים.

לעיסויי פנים משתמשים בשקיות צמחים קטנות. עיסוי הפנים בשילוב של חום, לחות ולחץ מזרים דם, פותח חסימות, משחרר שרירים היוצרים קמטוטים, פותח נקבוביות ומאפשר ניקוי יסודי של העור והחדרת לחות מכסימלית.

טכניקת העבודה עם שקיות הצמחים, מאפשרת הרפיה עמוקה, שחרור ממתח והקלה על עייפות, ממריצה במישור האנרגטי, הרגשי והפיזי ומאפשרת שיפור סירקולציית מערכת הדם. אחרי טיפול עם שקיות צמחים יחושו המטופלים רגועים יותר ומאוזנים אנרגטית.

ביכולתם של הherbal bags  להרחיב את הנקבוביות כדי לאפשר ללחות ולצמחים לחדור מבעד לעור פנימה ובאופן הזה לטפל במגוון רחב של בעיות עור. השילוב של עיסוי בשמנים עם טיפול
ב-
herbal begs  בחום, לחות, ריחות מרגיעים ולחץ מעסה יוצר סוג של שלמות שגורם לו להיות מועדף על פני כל העיסויים המקובלים.

 

 GUA SHA  - טיפול סיני עתיק עם כלי עיסוי מקרני אייל מעובדות

גואה שה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה בת אלפיים שנים. השיטה העתיקה הנה העלאת או קידום הצ'י, האנרגיה החיונית הביו חשמלית, יצירת סירקולציה של הדם והרחקת חום רעיל, דם שאינו זורם היטב ותקוע ונוזל לימפטי. זו כמעט שיטת קסם לשיפור הבריאות הכללית, לאבחון ולמניעת מחלות בעתיד.

בטיפולי פנים, הגואה שה משמש תפקיד חשוב כממריץ דם, מסלק רעלים ומסייע להגמשת העור, למראה חיוני ורענן יותר.

  

מטפלים בגואה שה על ידי קרצוף או שפשוף עדין של העור עם כלי הטיפול המיוחדים על מנת להגיע לרבדים השונים של העור. על עיסוי הפנים להיות מלווה בשמן עיסוי מעשיר כגון שמן חוחובה בתוספת ויטמין E  ושמן נבט חיטה או שומשום ומשולב עם שמנים בעלי תכונות הממריצות את הדם. הטיפול בגואה שה נעים מאוד ובתומו יחוש המטופל תחושה של חיוניות ומרץ והעור יראה זוהר וגמיש.

 

Dermaroller - משפר את יעילות החומרים הפעילים בקרם הפנים

 

הדרמה רולר מיוצר לצרכים קוסמטיים, עשוי ממוט אליו מחוברת גלגלת ועליה כ200 זיזי מתכת או סיכות קטנות (מזכיר גלגלת צבע קטנה). גלגול הרולר על פני העור יוצר מיקרו ערוצים על שכבת העור העליונה כך שכל חומר הנמרח על פני העור יוכל לחדור פנימה לרבדים העמוקים יותר. גלילת הדרמה רולר על פני העור משפרת יצור קולגן, משפרת את מראה העור ומקנה לעור מראה גמיש, מתוח וזוהר יותר.

 

החומרים היעילים הפעילים בקרם הפנים שלנו לא חודרים לעומק במריחה פשוטה ואינם מביאים  עימם את היעילות המרבית לה מסוגלים החומרים בקרם.  כמות זעומה בלבד של חומרים פעילים (בסביבות 0.3%) מקרם הטיפוח יכולים לחדור ולחלחל מבעד לעור הפנים והגוף.  רוב הקרם (99.7%) מבוזבז על המגבת, הכרית או על צמר הגפן.

 

על מנת לנצל ביעילות רבה יותר את התכשירים הקוסמטיים ולשפר את תגובת העור לחומרים הפעילים בהם, חייבים להתגבר על המכשול של שכבת העור החיצונית החוסמת את החדירה של החומרים לעומק הרקמות. הדרמה רולר עוצב ותוכנן בדיוק כדי לענות על בעיה זו.

 

בקורס נלמד על הדרמה רולר הסיני המקורי העשוי כולו מתכת.

 

 

קיימים שני סוגי דרמה רולר:

 דרמה רולר מערבי מודרני העשוי גלגלת גומי שאליה מחוברות כ 200 סיכות קטנטנות ומשמש לטיפול מזוטראפי

 דרמה רולר סיני מקורי העשוי מגלגלת מתכתית או מג'ייד בעל כ 200 זיזי מתכת לעיסוי רקמות עמוק לפנים

 

דף הבית
מועדים פרטים והרשמה
אקופרסורה בשילוב כדורים
ניקוז לימפטי
טיפול בצלוליט ומראה העור
Herbal Bags Massage
אנטי אייג'ינג אלטרנטיבי
מקלות במבוק חמים
Barefoot Bar Massage
Thai Foot Massage

 

 

-------

 

                                                    

לראש הדף     |      דף הבית