רקע כללי

הקורס משלב את טכניקת ה-skin rolling, כוסות רוח (הבלה באצ'י) וגואה שה
בשילוב שמנים מחממים להמסת שומנים, לשיפור מראה העור ולאיזון כלל מערכתי, תוך עבודה עמוקה מאוד על הרקמות הרכות בגוף. הטכניקות קלות ליישום ומביאות לשיפור מיידי במראה ובמצב הבריאותי של המטופל.

הקורס מיועד למטפלים בספא, למטפלים פרטיים, לקוסמטיקאיות ולמטפלים בדיקור. המסת הצלוליט תסייע לנו להניב תוצאות מכסימליות בטיפולי כאב, סטגנציות, חוסר תנועת דם וצ'י ועוד.

מהוא צלוליט:

הצלוליט הוא ריכוז עודפי שומן בלתי רגילים הנראים על העור כמין גבשושיות קטנות ומשוות לו מראה של קליפת תפוז. הסיבה לכך היא הצטברות של נוזלים ושומנים בשכבות הדרמיס וההיפודרמיס הנגרמת כתוצאה מהתעבות הדרגתית של תאי שומן תת עוריים הלוכדים נוזלים וחומרי פסולת. ברקמות אלו נמצאות מערכות הדם ומערכת הלימפה, שבמצב נורמלי מסלקת את עודפי שומן. במקרי הצלוליט, הגוף אינו מצליח לפרק את השומן שהצטבר ולסלק אותו. 90 אחוזים מהנשים סובלות מתופעת הצלוליט, רובן בגיל המעבר, אך הצלוליט יכול להופיע בגילאים שונים, ואצל נשים שמנות או רזות כאחד. הצלוליט, מעבר להיותו פגם אסתטי, עלול ליצור הרבה מאוד בעיות בריאותיות.

 

רקע על מגוון הטכניקות והכלים:

 

עיסוי עם הבלה-באצ'י הוא טכניקה המבוססת על "כוסות הרוח" עתיקות היומין בגרסה מסיליקון קלה מאוד לתפעול תוך ניצול מכסימלי של גמישות החומר לטפל במגוון בעיות רחב. בעיסוי משתמשים בכוס יניקה הנלחצת ביד ומונחת או מוזזת על פני הגוף הכולו. זו שיטת עיסוי יחודית וחדשה לחלוטין המותירה את המטופל בתחושת רוגע וניקיון פנימי. המטופל בבלה-באצ'י יהנה מפתיחת חסימות, חילוף חומרים משופר, חיטוב ועיצוב הגוף, ניקוי רעלים, פיזור והמסת שומנים והתחדשות תאים. כוסות הרוח מסייעות בהשבת האיזון הפיזי והאנרגטי לגוף.

 

גואה שה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה המסייעת בהעלאת או קידום הצ'י, יצירת סירקולציה של הדם והרחקת חום רעיל, דם שאינו זורם היטב, מצבורי שומן, רעלים ונוזל לימפטי. מטפלים עם כלי גואה שה, העשויים בדרך כלל מקרני אייל, בשילוב שמנים כדי להגיע לרבדים השונים של העור, לרקמות השומן ולשרירים. על השמנים להכיל צמחי מרפא ושמנים ארומטיים המסוגלים לסייע בסחיטה והוצאה של הפסולת הרעילה, לשפר את הסירקולציה ולהמריץ את הדם.

 

 

 

Skin rolling  הינה טכניקת עיסוי יחודית
המשמשת לשחרור כאבי בטן, כאבי גב ומחזור, לשיפור מראה העור וסילוק רקמות שומן. הטכניקה מיישמת הפרדה חזקה של שכבות העור על מנת להפרידן מרקמת הפאשיה, לפירוק רקמות החיבור, לשיפור מראה העור לאחר דיאטות ולידות, להמסת מצבורי שומן (צלוליט), ולסובלים מכאבים עקב חוסר תנועתיות ותהליכים ניווניים.
לחץ לסרטון הדגמה.

 

 

 

בכל הטכניקות הנ"ל מעסים את האזור בו אגורים מצבורי השומן, תוך פירוק ופינוי ההצטברויות דרך מערכת הלימפה ובכך מאפשרים אספקת דם מחודשת ומשיבים אזורים אשר הפכו ל"אתרי פסולת" של הגוף, לתפקוד יעיל המאפשר לרקמות להתחדש. כאשר איזור בגוף מכיל מצבורי רעלים ודם תקוע, נוצרת בו תקיעות עד כאב וחולי, המשנה את מבנה הרקמה ופוגעת בחיות שלה.

על הקורס

קורס בן 10 שעות (2 מפגשים של 5 שעות) המועבר למטפלים מוסמכים.

  תוכנית הקורס:

  חומר רקע על כוסות הבלה-באצ'י, על הגואה שה והskin rolling

  הכרות עם שמנים מחממים המסייעים לטיפול

  דרכי טיפול שונות לשיפור מראה העור ואזורי הטיפול בהתאם לפתולוגיה

  מהוא צלוליט, בהבט הרפואי ועל הדרכים להפטר ממנו

  הדגמת טיפול תוך הסברים תיאורטיים בשילוב כל הטכניקות והכלים

  התנסות בטיפול מלא בשילוב שמני בסיס ושמנים אתריים מחממים

 כל משתתף יקבל תעודת השתתפות מטעם "עיסויים" בסיום הקורס

 

דף הבית
מועדים פרטים והרשמה
אקופרסורה בשילוב כדורים
ניקוז לימפטי
טיפול בצלוליט ומראה העור
Herbal Bags Massage
אנטי אייג'ינג אלטרנטיבי
מקלות במבוק חמים
Barefoot Bar Massage
Thai Foot Massage

 

 

-------

 

                                                    

לראש הדף     |      דף הבית