חומר רקע

הטיאן די – טכניקת עיסוי עם מקלות במבוק, היא שיטה יחודית לעיסוי המשלבת אספקטים רבים מהרפואה הסינית המסורתית.  הטיפול עם מקלות במבוק שומר על כפות ידי המטפל, הפרקים, הזרועות והמרפקים ויעניק למטופל עיסוי רקמות עמוק תוך הפעלת לחץ מתון יותר. העיסוי הפופולארי הזה מוצע בספאים רבים ברחבי העולם ומצוי בתפריט של המוני מטפלים עצמאיים במזרח ובמערב. העיסוי עם מקלות במבוק חמים מחליף היום בעולם בהדרגה את האבנים האינדיאניות בזכות העבודה הרכה והעדינה עימו אך יחד עם זאת, גם בחום תוך עיסוי רקמות עמוק.

בעיסוי עם במבוק ניתן לטפל נקודתית בנקודות טריגר,  לעסות את השרירים כברידוד "מערוך" או לשחרר באופן נפלא את הצואר והמותניים כשהבמבוק משמש כמנוף עם ציר ומגיע למקומות שכמעט בלתי אפשרי לטפל בהם בעזרת הידיים בלבד.

 טיאן די בסינית משמעו אדמה ושמיים. שיטת העיסוי הזו פותחה מתוך העקרונות הבסיסים של הרפואה הסינית העתיקה. העיסוי עם מקלות הבמבוק משולב באלמנטים רבים נוספים כמו כוסות רוח, גואה שה ומגע, על מנת ליצור טיפול שלם בהבט הנפשי, הפיזי והאנרגטי.

 

 

לעיסוי החכם עם מקלות במבוק פיתחו בשנים האחרונות סט מקלות מעובדים ומעוצבים המותאמים לכל מקום בגוף. המקלות מותאמים לגלגול כבמערוך, להחלקות על פני הגוף,  לחיכוך, לסיבובם על כעין ציר, לתיפוף על פני הגוף, ללישה ולכל שלל הטכניקות הרבגוניות עימו ניתן לרפא. המקלות מחוממים לפני הטיפול בעזרת כרית חימום מיוחדת

 

בזכות השטח הרחב שמכסה הבמבוק בתנועה אחת, משיג הטיפול תוצאות אפקטיביות ביותר ובמהירות רבה מבכל טיפול אחר. לשיטת העיסוי ישנו יתרון גדול בטיפולי צואר ושכמות, גב תחתון ומותניים ובטיפול בשרירי הרגליים. עיסוי הבמבוק מצוין לשחרור ערוצי האנרגיה וניקוי רעלים בדומה לעבודה עם ה " גואה שה"  וכוסות הרוח בתנועה.

הטיאן די מטפל בו זמנית במימד האנרגטי, הפיזי והנפשי בגישה הקלאסית של רפואת המזרח  ומעורר עיניין והתפעלות רבה מכל מי ששכב כשעה וחווה על בשרו עיסוי מקצועי עימו.

 

יתרונות הטיפול עם במבוק :

 מגביר את הסירקולציה הודות לשטח הפנים הגדול של הבמבוק

 ניתן לטפל עמוק וחזק יותר בזכות הקושי של מקלות הבמבוק וטכניקות העבודה עימם

 פעולת עיסוי ושחרור מכסימלית בזמן קצר יותר

 צורך מהמטפל מאמץ פחות על מנת להגיע לאותה התוצאה בלעדיו

 מצוין כגיוון בשילוב עם טיפולי מגע אחרים כטוינא, שבדי, שיאצו ועוד

 מקלות הבמבוק החמים מעניקים הרפיה, ריפוי ורוגע

 טיפול חדש, מעניין ומגוון – חויה אחרת !

על הקורס

 קורס חד יומי בן 6 שעות המועבר למטפלים מוסמכים.

 תוכנית הקורס : 

 חומר רקע על הטיאן די – מסאז' עם מקלות במבוק חמים

 על סגולותיו של צמח הבמבוק

 הכרת כלי הטיפול וטכניקת העבודה עם כל אחד מהם

 הדגמה ותרגול על כל אחד מאיברי הגוף

 התנסות בטיפול שלם של כשעתיים לכל משתתף (שעתיים נתינה ושעתיים קבלה)

כל משתתף יקבל תעודת השתתפות בסיום הקורס.

 

דף הבית
מועדים פרטים והרשמה
אקופרסורה בשילוב כדורים
ניקוז לימפטי
טיפול בצלוליט ומראה העור
Herbal Bags Massage
אנטי אייג'ינג אלטרנטיבי
מקלות במבוק חמים
Barefoot Bar Massage
Thai Foot Massage

 

 

-------

 

                                                    

לראש הדף     |      דף הבית